Loading...

Doprava zdarma při nákupu nad 1100 Kč!

×

Pro rychlé vyhledání zboží použijte vyhledávací pole. 

0
Loading
Košík je prázdný
Kategorie

Doprava a platba

Platba

Vážení zákazníci, 

platby za zboží u nás můžete uskutečnit:

- bezhotovostním převodem na náš bankovní účet číslo: 2201600319/2010 vedený u Fio banky a.s. Jako variabilní symbol prosíme uveďte číslo objednávky, abychom mohli platbu správně přiřadit. Obvykle platbu obdržíme ještě ten den, kdy úhradu provedete, nejpozději druhý pracovní den. Není třeba se tedy obávat delšího zdržení v odeslání. Pokud používáte mobilní banku, můžete využít předvyplnění platebního příkazu pomocí QR kódu, který Vám zašleme e-mailem tzv. QRplatba.
O přijetí platby na náš bankovní účet Vás budeme informovat e-mailem a současně Vaši objednávku ihned odesíláme. Tento způsob úhrady je zdarma. Pokud platbu neobdržíme do 48h od objednání objednáku automaticky stornujeme.

- dobírkou uhradíte částku za objednané zboží dopravci (hotově nebo platební kartou) při převzetí zboží. Za tento způsob úhrady, vzhledem k souvisejícím nákladům, které vznikají při zpracování této platby, účtujeme od 25,- Kč dle zvoleného typu dopravy. 

Doprava

V současné době spolupracujeme výhradně se společností Zásilkovna, která umožňuje nízkonákladové a rychlé doručení, dle vaší volby buď na některé z výdejních míst Zásilkovny, a nebo i přímo k Vám domů.

Můžete volit ze 3 možností:- vyzvednutí zásilky na VÝDEJNÍM MÍSTĚ Zásilkovny (více než 2 700 výdejních míst v ČR). Kde je pro Vás nejbližší výdejní místo vč. otevírací doby a možnosti platby kartou si můžete snadno ověřit na adrese: https://www.zasilkovna.cz/pobocky za tento způsob doručení účtujeme poplatek ve výši 49,- Kč.  Konkrétní výdejní místo si pak můžete zvolit při vyplňování objednávky.

nejvýhodnější DORUČENÍ NA ADRESU k Vám domů zprostředkované Zásilkovnou za tento způsob doručení účtujeme poplatek ve výši 79,- Kč.  (Tato služba funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve Vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (Zásilkovna Expresní kurýr, DPD, InTime, Geis).

- doručení na adresu zprostředkované Zásilkovnou a doručované ČESKOU POŠTOU za tento způsob doručení účtujeme poplatek ve výši 115,- Kč. 

Při převzetí zásilky můžete v případě platby dobírkou platit hotově nebo bezhotovostně platební kartou (v případě platby kartou si nejdříve ověřte, zda Vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny tento způsob úhrady podporuje).

Kdy se můžete těšit na doručení?

Objednávky zvládneme předat dopravci ještě v den objednání, pokud u nás objednáte nejpozději do 10 - 11h dopoledne. Při platbě předem, platí obdobně, ale po obdržení platby na náš účet. Při objednávce později, již dopravci předáváme až následující pracovní den a dopravce by měl objednávku doručit do 3 pracovních dnů. Při výběru doručení na výdejní místo Zásilkovny bývá doručení rychlejší. V období od 1.11. do 20.12. však prosíme počítejte s přetížením dopravců a v této době může být doručeno až do 5-ti pracovních dnů.

Při nákupu zboží v hodnotě nad 1 100,- Kč a při volbě dopravy Zásilkovnou či nejvýhodnějším doručením na adresu Zásilkovnou MÁTE DOPRAVU ZDARMA!

Při nákupu zboží v hodnotě nad 1 500,- Kč a při volbě dopravy Zásilkovnou ve spolupráci s Českou poštou  MÁTE DOPRAVU ZDARMA!